Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell google fiokot...

Hogyan kell google fiokot társítani a 2.3.4es Androidon?

Figyelt kérdés

Eddig 2.2 volt a Telenor OT 990en. S most mivel nincs társitva igy nem tudok a play áruházban "böngészni. " S meg se jelenik menüben.

Másik kérdésem hogy miért kapcsolodik mindig a wifire? Mit állitottam el vagy be?


2012. nov. 24. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jelentkezz be a google fiókodba.


Másik kérdésem hogy miért kapcsolodik mindig a wifire? Mit állitottam el vagy be?


Ez miért baj? Biztos nem kapcsolod ki a wifit. Így bekapcsolva marad és rá is csatlakozik a hálózatra.

2012. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Erre irányul a kérdés hogy hol kell csatlakoztatni a fiokot? Mert a beállitásokban ahol eddig Fiokok menü volt nincs.

Hogy miért baj? Mert állandóan rácsatlakozik az itthoni wifire és sokkal hamarabb lemerül.

2012. nov. 24. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha elindítod a playt akkor úgyis negkér téged, hogy jelentkezz be a fiókba.

Ha nem akarsz csatlakozni a wifire akkor kapcsold ki.

2012. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs meg a menüben a play,ez a fő gond s szerintem ezért.Hova kerülhetett?
2012. nov. 24. 17:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyári frissítést tettél fel, vagy főzött romot?
2012. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gyári
2012. nov. 24. 18:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem. Ott kell lennie mindennek. Esetleg csináld újra a frissítést és csinálj egy gyári visszaállítást is.
2012. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem talál frissitést. Gyárit meg nem szivesen tenném vissza mert minden adatom elveszne meg a játékok amig eljutottam..
2012. nov. 24. 18:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Frissíteni úgy célszerű, hogy törlődik minden adatod (esetleg a frissítés után egy gyári visszaállítás). Így az új rendszer tiszta lappal indul. Ellenkező esetben előfordulhatnak kisebb-nagyobb problémák. Hasonlóan a számítógépen az oprendszer újratelepítése. Az se fog gondatlanul működni, ha az újat a régire telepíted.

Így más megoldást nem látok, csak a gyári visszaállítást.

2012. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elképzelhető azért mert kevés volt a belső memória és az már nem fért rá? Rootolás nélkül megoldható hogy az általam feltelepitett alkalmazások a belső memóriából törölhetőek legyenek?
2012. nov. 24. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!