Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry szoftverfrissítés...

Blackberry szoftverfrissítés havi 2500? igaz ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Blackberry 9360-at szeretnék venni, azt szeretném megkérdezni, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak a telefonnal kapcsolatban? mert hallottam, hogy az aksija nagyon keveset bír, illetve tegnap nagyon megijesztettek a media marktban mert azt mondták, h mindig fel fog kérni a legújabb operációs rendszer frissítísére, ami nélkül a telefon csak az alapfunciókat tudja ellátni. de az új op.rendszer telepítése havi 2500ft-ba kerülne. tudnátok nekem segíteni esetleg? Ez igaz?

2012. nov. 24. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A MediaMarktban sajnos nem az eszükért vannak az eladók...

Nem a szoftverfrissítésér kell fizetni, hanem magáért a BB rendszer használatáért, ami nélkül a telefon tényleg csak az alapokat fogja tudni.


Olvasd el kezdésnek:

[link]


Egy BB készülék nem ér sokat BIS/BES nélkül, akkor már jobban megéri egy Androidos teló, mert kb. fele áron nyújtja ugyanazt.


Tényleg BB kell Neked?

2012. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, mostmár minden világos :) Qwerty-set szerettem volna, aminek min. 5mp-s a kamerája. okostelefont, ami jól is néz ki és őt találtam. igazából nincs komolyabb indokom. csak már nagyon régóta ezt néztem ki. de nem tudok még az ára mellett és az előfizu mellett havi szinten ennyit költeni rá :/
2012. nov. 24. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

+1 indok:

Ha fontos a kamera, akkor ne BB-t vegyél! Multimédiában gyengébbek, mint a többi, mivel nem az átlagfelhasználó a célközönség.

2012. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, most kinéztem a Nokia E6-00-t.

jónak tűnik és praktikusabb is számomra úgy érzem.

2012. nov. 24. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Az akku viszont szerintem joval tovabb birja mint barmelyik masik okostelefon. Normal hasznalat mellett 2-3 nap, nagyon intenziv hasznalat mellett is 24 ora sima.
2012. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!