Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Sony Xperia U...

Melyik a jobb? Sony Xperia U vagy Sony Xperia J?

Figyelt kérdés

Mostanra esedékes egy telefonvásárlás, és nem tudom eldönteni, melyikkel járnék jobban.

Ami nekem fontos lenne:

- kamera minősége (fényképezés, videóhívás)

- rendszer gyorsasága

- bővíthetőség

- kinézet

- méret


A kamera minősége elvileg mindkettő esetében 5 megapixel.

A az U esetében a rendszer gyorsabb, ha jól tudom.

A J-nek kevesebb alap memőriája van, de bővíthető, míg a másiknak nagyobb az alap memória, de nem bővíthető.


Ami miatt nem tudok dönteni:

A Sony Xperia J jobban tetszik és nagyobb is valamivel, de zavar a lassabb rendszer, és hogy videókat csak VGA-ban tudok felvenni.

Az Xperia U-nak gyorsabb a rendszere, viszont nem bővíthető, és kisebb is, kinézetre pedig túl tégla.


Fogalmam sincs, hogy döntsek.

Legfőképpen beszélgetésre (belföldi-külföldi videóhívásra gondolok), videózásra/fotózásra és böngészésre használnám.


Tanácsok?


Ha esetleg hasonló árkategóriában van valakinek teljesen más tippje, akkor kérem, azt is írja le!



2012. nov. 24. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
xperia sola esetleg.
2012. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Xperia Sola-nak nincs előlapi kamerája, ha jól tudom, így nem is igen tudnék videóhívást bonyolítani, amire nekem szükségem lenne, de azért köszönöm a választ! :)
2012. nov. 24. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
zte grand x in
2012. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Végül az Xperia U nyerte a harcot. :)

2012. dec. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!