Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt nézd meg, ez lehetséges?

SZeReNcS kérdése:

Ezt nézd meg, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Amikor én új telefont veszek, mindig használtat veszek, mert amik nekem bejönnek vadi újak, azokra nincs pénzem.

Szóval mindig azon gondolkozom amikor átveszem mondjuk utánvéttel a telefon csomagot ,hogy simán beletehetett volna egy féltéglát is, én meg simán átvettem/kifizettem.

Az ilyet tényleg megcsinálhatják? És ha megcsinálták akkor felelősségre lehet őket vonni azért ,hogy nem azt kaptam amit előtte megbeszéltünk? Ha simán megcsinálhatják akkor kimondhatjuk ,hogy ez egy remek pénz szerzési forma, illegálisan ugyan de nem büntethetően?



2012. nov. 24. 17:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Felelősségre vonható, sőt büntetendő!
2012. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet csinálni persze, ritkán elő is fordul, nem találtad fel a spanyolviaszkot :) Másrészt meg bizonyítani is kellene. Talán a postán tanúk előtt kibontani, jegyzőkönyvezni. És ezért kell pl. a vaterán megbízható értékelésű palitól vásárolni :)


"ez egy remek pénz szerzési forma, illegálisan ugyan de nem büntethetően?" Dehogynem.

2012. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem már történt ilyen. Ha már egyszer kibontottad, nem lehet tenni semmit, hiába mész rendőrségre és teszel feljelentést, nem tudod bizonyítani, hogy valóban egy tégla volt a csomagban.
2013. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!