Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? El lehet valahogy...

Mit tegyek? El lehet valahogy tüntetni?

Figyelt kérdés
Sony xperia tipo-m van.Fel akartam rakni telefonról egy képet facebookra,el kezedett futni,a fenti sávban ki is jelezte,hogy fut.Aztán megakadt..Már 2 napja 80%-nál jár és nem fog továbbmenni..Nem az a baj,hogy nem tudtam fel rakni a képet mert közbe még egyszer fel raktam,de hogy ez az alkalmazás még mindig fut emiatt nem lehet egy játékot se elindítani amíg ez nem fejeződött be.Ráadásul nincs is valami leállítás vagy ilyesmi gond.Hogy lehetne leállítani?
2012. nov. 24. 17:53
 1/2 A kérdező kommentje:
-gond *
2012. nov. 24. 17:53
 2/2 sZeReNcS ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, mert még nem néztem utána pontosan, de biztos van a telefonod beállításainál direkt alkalmazás menü amibe ha belelépsz láthatod a telepített alkalmazásaidat stb és láthatod az éppen futó alkalmazásokat. Na ott nézz körül és hátha kitudod kapcsolni. Egyébként próbáltad már újraindítani a telefont? Hátha..
2012. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!