Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon vagy tablet?

Mobiltelefon vagy tablet?

Figyelt kérdés

Szóval elromlott a telóm és kéne helyette valami más. Én alig telefonálok, igazából a telómat eddig zenehallgatásra, tanulásra, filmezésre, játszásra használtam. Volt időszak mikor net is volt rajta...

Igazából ha vennék egy tabletet akkor is ezeket csinálnám + vennék itthonra routert és tudnék rajta netezni is. Ezt spórolási okokból tenném mert az asztali gépem elég sokat fogyaszt és értelemszerűen kevesebbet lennék előtte ha ott a tablet. Telefonba és tabletben is 30-40ezer Ft körül gondolkodom. Tudom h akkor tabletben nincs 3g de úgyse lenne pénzem előfizetni netre. Ha vennék egy tablete vennék mellé egy pár ezer forintos telefont telefonálásra... Ezek alapján melyik mellet döntenétek? telefon vagy tablet?



2012. nov. 24. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ezekre használnád, akkor elég a tablet. A wifi-s dolog pedig megoldható. Viszont 30-40ért nem kapsz olyan tabletet, amin normálisabb játékok is elmennek. Talán a Ghoo tab van, ami 2magos, és hardverileg jó lenne, de fel kell törni, hogy lehessen rajta játsszani.
2012. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
semmi komoly játékra nem gondoltam előzőleg egy x8-am volt (amit tönkrement) és azzal is elvoltam...
2012. nov. 24. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlom a huawei Ideos S7 slimet, hardveresen egy HTC Desire, szoftveresen droid 2.2, szóval nem egy über komoly dolog, viszont 3G modemes is, sim kártyát belepakolva telefonálni és smsezni is tudsz...


Vagy használtan egy ZTE Smart Tab7.Hardveresen jóval komolyabb, 3.0 honeycomb, viszont telefonálni nem tudsz vele.


Mindkettő 7"-es.

2012. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson XPERIA x8? Ad volt? Vidd el szerelőhöz, lehet nincs komoly baja, vagy próbáld ki másik akkuval!
2012. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké, de a kérdés nem erről szólt:D voltam már vele szervízbe de nem lehet megcsinálni...
2012. nov. 25. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem lehet megcsinálni.. Mindent meglehet csinálni, ami elektronikai cucc. Az más kérdés, hogy meg akarják-e..
2012. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
meg lehet de drága, kb nem érné meg alig ér annyit a készülék de nem erről szól a kérdés...
2012. nov. 25. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, próbáld ki másik akkumulátorral mindenképpen a SE XPERIA x8-adat, én szerintem vegyél tabletet, a leírtak alapján!
2012. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!