Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot-995om van 2.3-as...

Alcatel ot-995om van 2.3-as android operacios rendszerrel, hogyan tudnam frissiteni 4. 0-ra? Mikor bemegyek a beallitasok-telefonrol-rendszer frissites-frissites keresese menupontban es ranyomok, sosem talal 'uj' frissitest.

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

És amikor keresteted, véletlenül nincs kikapcsolva a WiFi és/vagy nincs akítív mobilnet?Mert ez kell hozzá...


Egyébként meg hivatalosan már kint van a 4.0.3/4 1 hónapja minimum, de szolgáltatósoknál hónapos csúszások is lehetnek, illetve az is előfordul, hogy szolgáltató ki sem adja az update-et.

2012. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
T-mobilos vagyok es van aktiv internetem, lefut a kereses, de eredmenytelenul (pedig kellene hogy talaljon, nem?) Meg csak most ismerkedem az okostelefonnal, meg sosem volt :)
2012. nov. 24. 19:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem független a telefonod, majd ha T-mobile-nál is hivatalos lesz a frissítés, akkor frissíteni fog, ugyanígy van Telenornál is.
2012. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Remelem igy van, koszonom a valaszokat!
2012. nov. 24. 21:03
 5/13 anonim válasza:
Nekem független a telefonom, és nincs rá frissítés, viszont láttam, hogy Telenorosra két hete meg van!
2012. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt van a frissítés: [link]


One Touch Upgrade Q 2.5.7 programmal lehet frissíteni Telenorosat és függetlent is.

2012. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Valaszolok válasza:
Már letöltheted a fentebb írt módon ugyanis megjelent a 4.0 frissítés.Ha még nem tetted.Nem friss a kérdés..
2012. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mar megcsinaltam :)
2012. dec. 12. 21:32
 9/13 anonim válasza:

A T-seknek miért nincs? :) Írtam nekik, naná hogy nem válaszolnak. Sem OTU-n nem frissít, sem FOTA-n. De úgy olvasgattam, hogy 2.5.7 is van, de a T-nél ez sincs....


Kétségbe vagyok esve, mert nagyon megvagyok lőve a T-mobillal! Már azon gondolkozok, hogy kirootolom a telefont, és magam veszem irányításba a ROM-okat! :)

2012. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2.5.7 nincs, az max 2.3.7


Mellesleg, hogy miért nincs.Na hát arra csak maga a T tud választ adni, de ha nem válaszolnak akkor annyi.Official ICS már október óta van pedig OT-995-re.

Van pár lehetséges opció, hogy miért nem került ki a T-sekhez:


1.Nem fogyott úgy, és annyira, hogy megérje nekik ezzel is foglalkozni, ugyanis a gyártói ROM mindig tesztelésre kerül a szolgáltatóhoz, és ha valami nem tetszik a szolgáltatónak, akkor vagy nem adja ki, vagy visszaküldi fejlesztésre.

2.Még mindig nincs akkora neve az Alcatelnek, mint régen volt, és eleve úgy adták ki piacra a T felől, hogy oké, dobjuk ki, de legyen elég a 2.3.3/5/7, és csókolom.

3.Qrva jó marketing fogás, a T-nek is, meg az Alcatelnek is, hogy ha később jön egy ICS-sel szerelt közepes teló az Alcatel részéről, akkor a T azt is kiadja, mondván, hogy ha ics kell, akkor vedd meg ezt.Nagyon sok olyan átlag felhasználó van, akinek halvány lila gőze nincs az update-ekről, meg arról, hogy egy újabb OS már jó ideje elérhető a telefonjára, stb.


Minden a marketingesek asztalán kezdődik, a mobiltelefonok születésétől kezdve az OS updateken át, a modellek hardveres felépítéséig bezárólag minden.

2012. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!