Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x10 mini pro telefon...

Xperia x10 mini pro telefon 2.3.7. Láttam másnál, hogy a cpu órajelet felhúzta 729mhz-ra. Én is letöltöttem, de nekem csak 600mhz-ig engedi (ez a gyári) A skálája meg interactive-on volt. Szerintem overlockot csinált előtte. Ezt hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 15:47
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:

Tegyél rá egy olyan romot, amibe ez alapból be van építve (legegyszerűbb, legjobb megoldás).


Bár elég érdekes, hogy 2.3.7-ed van és nem engedi... Az ugye alapból custom rom kell legyen roottal. A cpu felhúzásához meg elég a root és a progi...

2012. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy overlock programot a setcpu-t, de nekem azzal se müködik.
2012. nov. 25. 17:06
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


Ezt próbáld! Nekem nagyon bejött! Neked most melyik van fent?

2012. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem az arcmini NxT6 van fenn de még azt szeretném kérdezni,hogy a zárképernyőn a feloldógombok hogy lehetnek olyanon, mint az xperia s-en, mert letőtöttem az xperia s-widgets.zip-et, amiben benne van, és még sok más, de amikor clockword módban feltelepítem ezt a kiegészítőt azt írja ki:"Installation aborted." Mit csináljak?
2012. nov. 26. 19:09
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
Passz, ilyet még nem csináltam. X10 mini pro-ra csináltak s widgeteket?
2012. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Találtam egyet a sonyericsson honlapján is írták,hogy van és ilyenen tesztelték le, az a neve,hogy Xperia s home launcher, csak nemtom honnan tudom letölteni...
2012. nov. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!