Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2hét alatt elromlott a Iphone-...

2hét alatt elromlott a Iphone-om (4S) Garanciába kicserélik?

Figyelt kérdés
Szóval 2éves garanciát ígértek rá,de nekem igazából 2hét után elromlott. Semmi kár nem érte a telefon,még leejtve se lett. Felraktam töltőre nagyjából 4-5 órakkor,és reggelig fent volt rajta,amit amugy idáig mindig kibírt. Reggelre egy fekete világító képernyő fogadott,és tűzforró telefon. Egy újraindítás után azthittem helyreállt,de hamar rádöbbentem hogy már nem a régi,magától bezárogatta az alkalmazásokat,majd egy-két percen belül már újraindítgatta magát a telefon. Óránként próbálgattam,hátha rendbejön,de ugyanaz volt,beírtam a pinkódot,és szép lassan elsötétült a képernyő ,és ujraindította magát. Most már ott tartok hogy bekapcsolni se tudom,mert az almajelnél nem jutunk tovább. Garanciába még kicserélik,vagy megjavítják az ilyet? válaszokat előre várom és köszönöm!

2012. nov. 26. 11:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Csak akkor cserélik, ha nem javítható. Először szervízbe küldik, és ha a szervízes azt mondja, hogy kampó, akkor csere.
2012. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát! Hány nap alatt fog ez megtörténni?
2012. nov. 26. 11:44
 3/28 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani. Én annak idején a Media Marktban vettem egy mp3 lejátszót, ami elromlott. Elvittem a szervízbe, az kb. 2 hétig ott állt. Aztán ott kaptam egy papírt, hogy felejtős a kütyü, azzal mentem vissza a boltba, amivel levásárolhattam. (Pontosabban visszakértem az árát, de az külön macera volt.)

:)

2012. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a választ. Amugy azt elfelejtettem beleírni a kis monológba hogy T-mobile-os az egész műsor,nemtudom hogy náluk hány nap vagy hét alatt zajlik le az ilyen.
2012. nov. 26. 12:02
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagy baja, még az is lehet, hogy ott helyben megcsinálják. :)
2012. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
T-Mobile...pfffff...Én múltkor az Xperia S-emet vittem be hozzájuk, hogy csíkok mennek a kijelzőn de azt mondták, hogy ők nem látják ezért nem küldik szervizbe... Ahhoz képest az a kb 15 ember akit megkérdeztem előtte az látta... Egyébként ha beveszik akkor mond nekik, hogy adjanak csere készüléket ha nem akarnak akkor kezdj el hisztizni olyankor valahogy mégis akad még egy pár darab csere készülék... :)
2012. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nekem teljesen mindegy,csak működjön újra a telefonom! :)

Utolsó válaszoló: Az kellemetlen! Csak az én esetembe nemtudnak mondani olyat hogy nem látják,mert igazából már be se indul! Az biztos hogy szükségem lesz cserekészülékre,nekem fontos a telefonom.Mivel ebbe ilyen microsim van,majd találnak hozzá telefont! ;)

2012. nov. 26. 13:01
 8/28 reptoid ***** válasza:
Mondjuk strapabírók ezek az új akkuk, de 12 óránál tovább ezeket sem lenne szabad fennhagyni a töltőn. Erre később majd figyelj, na meg a szervizben se reklámozd, hogy ilyen sokáig rajta volt.
2012. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
jó rendbe! köszönöm a segítséged!
2012. nov. 26. 13:58
 10/28 anonim ***** válasza:

ma 13:34

Semmi baja az akkunak, bármeddig is van a töltőn. Lekapcsol , ha feltöltődött.

2012. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!