Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beadtam a betört képernyőjű...

Beadtam a betört képernyőjű telefonomat szervízbe, de nem adtak papírt. Lehet hogy átvertek?

Figyelt kérdés

Szóval betört az érintőképernyős telefonomnak a képernyője és elvittem csütörtökön szervízbe. Nem adtak semmilyen papírt ami igazolná hogy tényleg náluk van. Azt mondták vagy pénteken, vagy legkésőbb hétfőn lesz kész a telefon és majd felhívnak. Azóta sincs semmi, habár még ma 5-ig hívhatnak.

Létezhet ilyenkor hogy 'behúzzák' a telefont?


2012. nov. 26. 13:10
 1/9 anonim válasza:
igen. szinte kizártnak tartom, hogy ezt megjavítsák. telefonálj rájuk és ha nem csinálták meg, akkor kérd vissza a maradványokat.
2012. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

miért tartanád kizártnak? több helyre is elvittem ahol mondták hogy megtudják csinálni, csak a képernyőt kell kicserélni.

egyedül ez a papír dolog aggaszt

2012. nov. 26. 13:25
 3/9 reptoid ***** válasza:
Ha el akarják lo
2012. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 reptoid ***** válasza:

pni, amit kizártnak tartok, akkor azt úgyis is meg tudják tenni, ha adnak neked róla egy papírfecnit.


Szóval emiatt ne aggódj szerintem. Azt megkérdezted, nagyjából mennyibe fog kerülni?

Ezeknél a szervizeknél előfordulhat, hogy egy másik használtat raknam neked bele új árában. Én inkább emiatt aggódnék, de végül is ha működni fog hibátlanul, akkor mindegy.

2012. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen megkérdeztem, azt mondták kb 10-ért csinálják meg.

ebben van valami hogy papír nélkül is eltudnák lopni, remélem ma hívnak.

köszi a válaszokat

2012. nov. 26. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs valami elérhetőség, vagy valami, ahol tudsz beszélni velük? Ha nem adtak papírt, akkor majd honnan tudják, hogy a tiéd volt?
2012. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 reptoid ***** válasza:

Ráragasztották pl a hátuljára a nevét, számát.

Én már vagy 5x javíttattam telefont, kb mindig más helyen, és talán vagy egyszer kaptam átvételit róla.

2012. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen a hátuljára ragasztottak papírt oda felírták a nevem meg a telefonszámom.

voltam bent náluk azt mondták hogy szerdán lesz kész.

eléggé elhúzzák a dolgot de mindegy most már nyugodtabb vagyok.

köszi a válaszokat

2012. nov. 27. 09:01
 9/9 anonim válasza:
átvertek ennyi vegyél másik telot nagy ügy
2012. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!