Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy xperia x8 rootolt...

Van egy xperia x8 rootolt telefonom. Ma raktam rá egy romot de amikor bekapcsolom csak a sony ericsson logo jelenik meg és semmi más valaki segíteni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 13:49
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:

Seria.hu/forum


Ott megkeresed a flashtoolt, letöltöd a progit, az x8 gyári romot, firmware mappába teszed, indítod a flashtoolt, kiválasztod a romot, okézol, amikor mutatja az ábra, akkor a kikapcsolt telót úgy dugod a gépre, hogy közben folyamatosan nyomod a vissza gombot. Kb 2 perc és kapcsolhatod be a telót

2012. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a gèp nem érzékeli a telòt , se a töltô
2012. nov. 26. 14:23
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


Ne tojj be, higgy nekem. Hidd el, hogy tudom miről beszélek. A flashmódot érzékeli!

ilyenkor még pc companionnal is meg lehetne csinálni ha nem lenne gond sűrűn a szerverrel. Ott is van egy rész ha figyelmesen olvasod csak ez sok idő mert mindig letölti a szoftvert

2012. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okè köszi szèpen :)
2012. nov. 26. 14:45
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
Sikerült?
2012. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most tudtam géphez ülni.most kezdem el csinálni
2012. nov. 26. 14:50
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy ezzel eltudom rontani teljesen a telefonomat vagy ennél már rosszabb nem lehet?
2012. nov. 26. 14:53
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:
Nekem nem sikerült romcserével, de ez nem garancia!
2012. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!