Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Ion vélemények?...

Sony Xperia Ion vélemények? (Külső/Belső) Milyen az ár/érték aránya?

Figyelt kérdés

azt tudom hogy sokat tud, de megéri ennyiért venni? (87 000ért láttam legolcsóbban) és hogy mekkora, nem túl "téglafon"?

előre köszi a választ!


2012. nov. 26. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb telefon amit pillanatnyilag lehet kapni, pláne ha az árát is figyelembe vesszük.


A méretei ismertek. Persze nagy, női kézbe nem igazán való, ennek ellenére nem ormótlan mert viszonylag karcsú és vékony. Rendkívül minőségi kialakítású, az összes Samsung mehet sírni ennek láttán, S3-mal az élen :-)


Várhatsz még pár hónapot, de a nagy áresés már megvolt, sokat nem fogy csökkenni belátható időn belül.


Szerintem érdemes megvenni, tényleg élmény kézbe venni a külseje miatt. A tudása meg nem kérdéses. Az hogy nem négymagos, csak az elvakult, állandóan szintetikus tesztprogramokat futtató kiskölköket érdekli, soha semmi nem akad rajta.


Egy tanács : ne a legolcsóbbat vedd meg, nem kapsz hozzá semmit. Ha már ennyit rászánsz, inkább még egy keveset tegyél hozzá, és vedd meg a full dobozos 2 év garanciásat.

2012. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a dobozban minden benne van, csak áfa nélküli :) köszönöm a válaszodat!:)
2012. nov. 26. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Az xperia s mellett a legjobb a kategóriájában, érdemes megvenni, és a 4 mag tényleg felesleges, sebességben meg hozza az s3 és társai szintjét, minden másban meg jobb, mint az s3 és társai.
2012. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sebessegben ketlem hogy hozza a 4.1.1-es androiddal rendelkezo S3 szintjet, mar csak azert sem mert nincs ra Jelly Bean es ezaltal Project Butter sem, DE ettol eltekintve szerintem egy nagyon szep es jo telefon, 87ezerert tokeletes valasztas.
2012. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemsokára jön rá a jelly bean egyébként :)

Megéri, nagyon jó telefon.

2012. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!