Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia LUMIA 800 vagy Sony...

Stifler15 kérdése:

Nokia LUMIA 800 vagy Sony XPERIA P?

Figyelt kérdés
melyik gyorsabb, megbízhatóbb, jobb??

2012. nov. 26. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Lumia gyorsabb az alapmenüben. Minden azonnal végbemegy. Nem kelk kávé szünetet tartani 2 program váltása között.

Hogy melyik a jobb?? Ezt akkor tudnám megmondani, ha 1-1 évig használnám. Nekem a wp7 stabilabbnak tűnik, mint az android. Alkalmazás választék pedig kvesebb, de annál minőségibb és annál alternatívabb megoldásai vannak.

2012. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy lumia 900-as van. Nincs előítéletem,csak érzésről,és tapasztalatról beszélek.Tegnap mutatta ismerősöm az új Htc vmi 2 magos androidját. Mondom megnézem. Ugyanolyan gyorsan próbáltam kezelni mint a WP-t, és megakadt. Nem léptem be sehova,csak a menüben, meg a kezdőlapokon barangoltam, olyan gyorsasággal amit megszoktam a lumiámon. Le kellet lassítani a mozdulataimat. Olyan bizonytalan érzés volt. Ez persze nem a telefon hibája. Nagyon jó telefon (lenne). Azt hiszem a kényelmetlen szó a legjobb rá mit éreztem a Wp-hez szokva. Nem hiszem hogy valaha venni fogok androidos telefont. Nem tudnám megszokni a Wp után.

Viszont az tényleg igaz, hogyha több rendszert használsz sokáig, akkor kialakul egy idő után az igényed bizonyos dolgokra, amiket más OS használata során is elvársz.

Szóval, ha valaki nehezen szokik át "erről-arra" (bármelyik rendszert ideírhatnánk), akkor kompromisszumot kell kötnie.

2012. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. :)
2012. nov. 27. 17:59
 4/5 A kérdező kommentje:
összességében akk a WP gyorsabb, stabilabb rendszer mint az android?
2012. nov. 27. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,végül is gyorsabb, és stabilabb is.
2012. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!