Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony xperia P-ről?

Figyelt kérdés

Akinek már van ilyen telója,annak a véleményét kérném,hogy meg van-e elégedve vele, rendben van-e a kamera, stb.

Ilyen telefont szeretnék venni,olvastam róla sokmindent,hogy nagyon jó,csak egy kicsit gyenge benne a proci, vagy mi, és vannak dolgok,amiket lassabban ölt be, pl youtube-on HD videókat.

és hogy ez igaz-e.


Minden értelmes választ értékelni fogok :)



2012. nov. 26. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen telefonom van.

Meg vagyok vele elégedve, ez az első olyan telefon, amit most ennyi idő eltelte után is imádok. Gyors, gyönyörű, strapabíró. Én nem tapasztaltam nála lassú dolgokat, pedig netezek, wifizek, játszok, olvasok és zenét hallgatok rajta egész nap.


Ha konkrét kérdésed is lenne, nyugodtan írj privátot, vagy itt.

2012. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek van neki tökéletesen működik.

A youtube a net miatt lassú.

A kamerájára sincs panasz, max a 1080p nem tökéletes.

A porcija pedig egyáltalán nem gyenge.

2012. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 27. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!