Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új HTC Desite C -t 10órán át...

Új HTC Desite C -t 10órán át kell tölteni? Az mondták az üzletben le kell meríteni és 10órát tölteni, igaz ez vagy nem muszáj csak le meríteni és feltölteni 100%?

Figyelt kérdés

#HTC'DesireC'mobil'töltés'új
2012. nov. 26. 21:09
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
első töltés kell. Tudom hogy most újdonság és nyomkodnád, de bírd ki (nekem is nehéz volt...)
2012. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
Nem szabad lemeríteni a litiumos akksit. 10 órát pedig nem tudod tölteni, mert leáll a töltés, amint feltöltődik. Ez kb 2 óra.
2012. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
Az ELSŐ töltésnél kell. Teljesen meríted, majd 10-12 óra töltés. Ja és kikapcsolva!
2012. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvass! Ez a cikk két éves már:

[link]

2012. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:
Hát a pofám leszakad! _Mindenhol azt magyarázzák hogy az első töltésnél kell és ettől függetlenül azért pár havonta (negyed-félévente) nem árt, mert kicsit karbantartja az akksit!
2012. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Látom te sem tudsz olvasni kedves utolsó. Szinte lehetetlen teljesen lemeríteni. De feladtam, mert nem próbálom neked megmagyarázni, mivel úgy sem érted meg.
2012. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:

Most ne azon akadjunk már ki hogy teljesen mi a teljesen. Értem én hogy lekapcsol egy minimum szint alatt, de amikor a teló kikapcsol az számomra teljesen.


Itt az a gond, hogy a mai napig azt mondják a boltban hogy merítsd le, pedig kib.szottul nem kell.

2012. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!