Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet folyamatos autófóku...

Hogy lehet folyamatos autófókuszt használni videó készítés közben Sony Ericsson Vivaz U5i-nél? És fényképnél hogy lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Lehet most hülyének fogok tünni, de viszont a minap szereztem a telót. És fénykép készitéskor kicsit fókuszál, de nem úúgy mint amit elvárnék tőle, mert sokkal jobb képeket láttam a netem, amit készítettek ilyen telóval. És elég homályosak vele a fókuszos képek. Másik telómmal a 3,2 megapixeles autófókuszos telefonnal jobb minőségű közeli képet csináltam mint a vivazzal. Mi erre a megoldás ??? Mert a neten videókban, és képekben is mutatják hogy van jó minőségű autófókuszja, és videóban meg folyamatos működésű.

Nos, ötletek? esetleg kell hozzá program??

Köszönöm



#kép #autofókusz #vivaz u5i
2012. nov. 28. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig volt, semmit nem kellett állítani rajta, olyan nincs hogy csak "kicsit autofókuszál", max fókuszál vagy sem. Erre hohy kikapcsolható-e már nem emlékszem. Tudtam vele nagyon jó képet is csinálni meg rettentő rosszat is. Legjobbat akkor lőttem vele, ha napos, és egyben borús idő volt, oldalt álltam a napnak, 6 megapixellel önkioldóval, minden más beállítás automatán volt. Persze töröld meg a lencséjét, hátha koszos. Semmi prg nem kellett nekem hozzá.
2012. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tévedtem U5 csak simán.

És sokaknak láttam hogy milyen jól fókuszál...nekem meg úgymond sehogy....pedig 8mp-n van a beállitás és makrós és stb. A lencséje tiszta, piszok mentes, és karc mentes.

2012. nov. 28. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!