Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 920 és 820-ról?

Figyelt kérdés

Miben rosszabb a 820?

És vélemények az új rendszerről.

Ár nem számít.


2012. nov. 29. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2 majd nem ugyan az csak a 920 erősebb!

Mind a 2 nagyon jó telód de a 920 egy nagyon jól összerakott telefon lett!

2012. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó telefonok lettek. Az új WP8-tól így elsőre kicsit többet vártam de nem vonok le addig következtetéseket amíg nem próbáltam többet. Nagyon sokban emlékeztet a 7-re ami nálam hátrány. Kinézetre szép a rendszer. Belsőre ugyanaz az egybeöntött katyvasz ami a 7-is. Az apokkal tényleg nem lehet Dunát rekeszteni, de a lényegesebbek közül megvan mind. A felületkihasználása a főképernyőnek nagyban megnövekedett az új csempeelosztásnak. A lényegesebb featureket és azt, hogy a Windows 8-al mennyire lehet egybe boronálni még nem volt alkalmam letesztelni.


A 820 és a 920 között a különbség nem sok van. Élőben egy 920-ashoz volt szerencsénk és marha nehéz készülék :) Külalakra maradt az N9 óra megismert unibody ami nagyon bejött az N9-en először de most már ez a harmadik (vagy talán a negyedik készülék) amit ugyanezzel adnak ki. Szóval részemről már kicsit unom, de ez legyen az én bajom. Nincs microSD (a 820-ban van) ahogy azt az unibody Nokiától megszoktuk, de legalább most már nem azért nincs mert rendszer szinten nem támogatott ahogy az a 7-nél volt.


A 920ban pureview technológia van azonban a 808-at nem hagyja állva még így sem, mivel gyengébb a kamera egysége. Nagyon szép képeket csinál, hasonlóan az új iPhonehoz vagy a Samsung SIII-hoz. A 820 nincs ezzel szerelve (mert miért is lenne? Hiszen mintha ez lenne a Nokia megmaradt versenyelőnye, de hagyjuk...).


A készülékek nagyok és nehezek (a 820 is vélhetően). A maguk kategóriájában, igazán strapabíróak (az SIII ra köröket vernek :D de a mostani iPhone...hát meg merem kockáztatni hogy többet kibír a 920 de lehet csak a súlya miatt gondolom ezt róla...)


Nem vásárolnám meg egyiket sem :D. Sajnálom Nokia, ennél többet vártam azért.

2012. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 820-asnak gyengébb a képernyője , kisebb és a fényképezője is gyengébb de cserébe cserélhető az akumlátor + kicsit gyorsabb is mert nem terheli le annyira a nagy felbontású kijelző + memóriája is bővíthető + az ár ami nálad nem számít :) . És hiába írják azt hogy kevés az alkalmazás , mert szerintem annyi van rá hogy a Tiszát a Dunát és a Nílust is el lehet vele tömni . Nálam nem jelent egy telefonnál + pontot hogy 1 fajta sakk helyett 25 van , egy fajta malom és amőba helyett dettó és még pár ilyen pálcikaemberes használhatatlan játék . Az alkalmazások amik tényleg kellenek egy okos telefonra azok megvannak és folyamatosan készítik is őket hatalmas sebességgel , gyorsabban mind Androidra . Én jelenleg kicsit később egy Lumia 820-ról álmodok ami keresztbe ver minden Szifont .

Nekem Iphone 3 és 4 s-em volt , nem tudom más hogy van vele , de én egyszerűen nem tudok megbízni benne , van amikor az aksija hagy cserben , és van amikor rossz programot indítok el , ilyenkor órákig kell ki be kapcsolni ami ráadásul szinte az összes energiát elnyeli .

És a BUTAFEJEK az utcán ha egy Lumia 820-at látnak nem tudják mi az mivel ők a BUTAFEJEK de viszont ha Iphonet látnak akkor ellopják . És az én kedves városkámban a rendőröknek egyszerűbb futni hagyni az illetőt mert félnek a BUTAFEJEKTŐL .

2012. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Woah utolsó...

Egyszerűen csak woah...


Nem...

Nem szabad leírnom :) inkább megtartom magamnak. :D:D

De azért remélem van aki érti miért mondom... XD

Szóval... nem. nem szabd.

2012. dec. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!