Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace telefonom...

Samsung galaxy ace telefonom van, megéri rootoltatni? Ha igen, milyen előnyei vannak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 21:16
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem megéri. Megkapsz minden jogot, a rendszerfájlokba belepiszkálhatsz.


Elvileg garivesztéssel jár, gyakorlatilag nem szólnak érte egy szót sem.


Én az enyémet rootoltam, másik romot tettem fel rá, és onnantól elment a net. Bementem a szolgáltatóhoz és kérdeztem hogy most miawattafakk? És segített beállítani, mert 2.1-re nem ugyanaz a beállítás kellett mint 2.3-ra...

2012. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen rom van rajta? Én csak wifivel netezek, szerintem abba nem zavarna be... Esetleg tudsz egy leírást linkelni ami alapján megoldható a root + rom ( fw ?! ) csere is ?
2012. nov. 29. 22:00
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


Nekem SE-m van, de amúgy cyanogen romot tettem fel. A leírás szerint megcsinálhatod a rootolást. Sokat nem tudok benne segíteni, mert a SE-ket máshogy kell. De amúgy egyáltalán nem bonyolult :)

2012. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!