Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megváltoztattam a pin kódot...

Megváltoztattam a pin kódot de minden elveszett a telómról. Lehet még valamit kezdeni ezzel vagy nyugodjak bele?

Figyelt kérdés
Valaki elnyomkodta a mobilomon a pin kódot és a puk kódot kérte. Majd miután azt beírtam már nem fogadta el a régi pin kódomat, ezért azt meg kellett változtatnom. De most minden eltűnt a telómról. Az összes telefonszám SMS fénykép . Egyszerűen minden. Ezt már nem lehet visszacsinálni ugye? Az a baj hogy hülye vagyok hozzá.
2012. nov. 30. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A két dolog nem függ össze. Ha PUK kód alkalmazással új PIN kódot adsz, attól nem tűnik el semmi a telódról. Hacsaknem valaki szándékosan tolt ki veled, és tudta a PIN kódot, és meg is változtatta azt. miután törölt mindent a telódról.
2012. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van. Értem. De mégis eltűnt. Viszont a képeket megtaláltam csak az SMS-ek és a telefonszámok tűntek el.

De ezek szerint most már mindegy azért köszi:)

2012. nov. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!