Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van e valakinek Sony Xperia...

Van e valakinek Sony Xperia telefonja (nem ericson)?! Mi a véleménye róla? Hibái? és melyiket érdemesebb megvenni Sony Xperia Go, U vagy a J -t? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem inkább vegyél xperia sola-t.
2012. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó telefon, de az U és a sola éri meg a legjobban.
2012. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem az U van és imádom:) ha elég 5,5 giga hely, nyugodtan vedd meg, ha nem akkor Sola:)
2012. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hm :) és az ion ?:D
2012. dec. 1. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik Sony megéri.
2012. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az ion-t is megéri megvenni, csak az már teljesen más árkategória:/ annyit tudok mondani, hogy suffni gsm-mel ne próbálkozz, mert ha kifogsz egy gyári hibásat esetleg, ami előfordul, akkor rengeteg idő mire visszakapod, rendes gyári szervíznél meg hamar megvan:) meg nem kötözködnek
2012. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 2. 13:16
 8/8 anonim válasza:
Én ma vettem S-t. Szóval ha legjobb....ja de nem,mert most a T a legjobb:) De az S is elég brutális úgyhogy most odáig vagyok tőle:)
2012. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!