Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lelehet valahogy tiltani a...

Lelehet valahogy tiltani a gyári UI-t? (többi lent)

Figyelt kérdés

Adott egy Xperia S, de mivel nekem sokkal jobban tetszik a gyári Android ezért ráraktam a Nova Launcher-t de most így, hogy két UI megy egyszerre elég sok RAM-ot zabál. Nem lehet valahogy a Sony UI-ját letiltani, hogy ne egye a RAM-ot?

És egy hasonló kérdésem lenne a WhatsApp, Viber-el, hogy ha nem használom akkor is fut a háttérben (Task Manager-ben megnéztem) nem lehet valahogy úgy beállítani őket, hogy csak akkor menjenek ha használom? Ha kilövöm őket akkor is újraindulnak. Jó persze, tudom mért indulnak újra de nem lehetne valahogy beállítani, hogy csak akkor menjenek ha használom?



2012. nov. 30. 21:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg a két UI eszi az akssit is rendesen...
2012. nov. 30. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Launcher:

Rootolás után törölhető, de nem ajánlom.

2012. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mivel még garanciás a telefon ezért annak a végéig várok a bootloader nyitással meg hasonlókkal... :)
2012. nov. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!