Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy kártyafüggetlen...

Ha veszek egy kártyafüggetlen Iphone 5-öt és nekem normál sim kártyám van és tudom, hogy nem jó bele (mert az 5-be csak nano sim kártya jó) hogyan vegyek hozzá nano sim kártyát? Telenoros vagyok.

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
igényelni kell a szolgáltatódtól... Üdv
2012. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bemész a telenorba,odaadod a mostani sim kártyádat és megmondod nekik, hogy varázsolják át neked nano sim kártyává. Belerakják a régi sim-et egy szerkezetbe és az bág belőle nano-t.
2012. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Óriási tévedés. Amiről az előttem szóló beszélt, az a micro sim. A sima SIM-et nem lehet nano simkártyává varázsolni. A szolgáltatók amúgy sem levágják, hanem kicserélik. A különbség annyi hogy a micro simet ingyen, a nano simért meg kérnek pénzt.(Telenornál nem vagyok 100%osan biztos benne,:))
2012. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a microsimért is kérnek pénzt. akkor ingyenes bármely esetben a csere, ha a telefont ott vetted náluk(tehát jelen esetben nem). Telenornál én sem tudom az árakat, nekem microsim kellett t-mobile-nál, azt 4050ért cserélték, és bár már eltelt kis idő az i5 megjelenése óta, eleinte annak, aki nem iPhone 5-öt vásárolt, külön nem is adtak nanosimet.
2012. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!