Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

1. Apple iPhone 5

2. Samsung Galaxy S3



2012. dec. 1. 21:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Iphone 5,és most jöhet a sok Samsungfan,hogy az Iphone egy túlárazott trágya,de tény,hogy veri az S3-at mindenben,hiába a négy mag.Ez is elképesztő,hogy még négy mag sem elég az androidhoz,hogy 100%-ban akadásmentesen fusson.
2012. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
iPhone 5 jobb , szinte mindenben
2012. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%

Én is ezen filózok. Nekem az iphone 5 jobban bejön, de amióta elkedzték terjeszteni a nagy kopás és karcolódás témát, picit megijedtem. De szerintem maradok az iphone 5-nél. :)

A páromnak S3 van és az is egy nagyon jól összerakott modell. Szerintem nincs jobb vagy rosszabb: itt már az a döntő, hogy kinek melyik modell elégíti ki az igényeit.

2012. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos az apple ellen szólni nem valami tanácsos itt mert a % a sok hugyagyu ledolgozza , de szerintem s3 jobb : jobb a képernyőfelbontás , és nagyobb is a képernyője , mert ha már csúcs áru okos telefont veszek , akkor inkább olyat veszek aminek az internetje kicsit átláthatóbb , és ehhez minimum 4.3 col kell . Az alkalmazások olcsóbbak , és az a kis sebesség amivel az iphone gyorsabb az szerintem jelentéktelen . De szerintem a Lumia 920 mindkettőt keresztbeveri :) , annak is jobb a képernyőfelbontása mint az Iphone-nak , és a kamerája is jobb és a sebességével is vetekszik , időnként felül is múlja .
2012. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%

de az iPhone -nak jobb a ppi - e mint a Galaxy S3 nak , és szebb képet is ad... csak úgy megjegyzem

és "Az alkalmazások olcsóbbak " -ez nem igaz , kb minden alkalmazás ugyanannyiért érhető el az android marketben , mint az appstore-ban...

2012. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Az Iphone-nak kisebb a képernyő felbontása , és 0,90 , mindennel együtt 1 dollár egy alkalmazás , és Androidra mindent ingyen is meg lehet kapni de fizető is olcsóbb . A kamerája se jobb , és ha azt vesszük akkor a galaxi s3 sokkal régebbi mint az iphone5 és várható a galaxi s4 is . És a galaxi S3 elvileg a 4gs el volt egy időszakban kidobva piacra , szóval röhejes hogy az iphone fannok azt hiszik hogy most az Iphone a csúcs .
2012. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Az Iphone 5g-nek kisebb a GHZ-e , az Iphone csak 2 magos . A készenléti idő kisebb az Iphoneban , beszélgetési ideje 8 óra , az S3nak 11 óra . A Galaxi s3 4,8 colos , az Iphone 5g csak 4 colos . Színárnyalatuk ugyan annyi . A képernyő felbontása a galaxi s3 nak 1280 x 720 pixel az Iphone-nak csak 1136 x 640 , az S3 memóriáját lehet bővíteni , az Iphonejét nem , előlapi kamerálya az S3nak jobb . Az Iphone nem rendelkezik NFC-vel és az Iphone szinte kétszer olyan drága .
2012. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
úgy ahogyan iPhone ra is mindent meg lehet szerezni ingyen , csak ugye azt lopásnak hívják :)
2012. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10%
Hiába írják hogy az Iphone mindenbe jobb , vagy jobb az akumlátora , mert nem jobb és semmiben nem jobb az Iphone , az Iphone fannok egy ilyen hosszab elemzést nem tudnak leírni hogy miben jobb az Iphone mert a semmit nem lehet írni oldalakon keresztűl .
2012. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

ezt a sok android fan-t....


"Az Iphone 5g-nek kisebb a GHZ-e , az Iphone csak 2 magos "

Ezek mellett jobb a teljesítménye , tele van a net geekbench score -okkal ,nyugodtan utánnanézhetsz


"A képernyő felbontása a galaxi s3 nak 1280 x 720 pixel az Iphone-nak csak 1136 x 640"


Ettől függetlenül az iPhone élesebb képet ad (ugyebár ez a ppi -től függ)


"az S3 memóriáját lehet bővíteni , az Iphonejét nem"

Nem is kell , mivel van 16gb , 32gb ,64gb - os változat


"előlapi kamerálya az S3nak jobb. "

Ez nem igaz kb egy szinten vannak 720p , 720p


" Az Iphone nem rendelkezik NFC-vel"

Ahogyan az android nem rendelkezik Passbook -al.... (mind a 2 ugyanazt a célt szolgálja)


A hátlapi kamerája az iPhone 5 nek jobb

Stabilabb , könnyebben használható OP rendszer

Jobb anyaghasználat

Te jösz...

2012. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!