Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy portoljak Android Romot?

Kisvuk29 kérdése:

Hogy portoljak Android Romot?

Figyelt kérdés

Zárt mini prora (SK17i) szeretnék CM,AOKP vagy valami hasonló romot portolni.Úgy,hogy a kinézet maradjon és a theme chooser működjön.Meg az összes lényeges ami megoldható.PA-ból a módváltások,AOKP-ból a Rom Control (a lehető legfullosabb) és CM-ből a témák és egyebek.Mert ezek hiányoznak.Az App és Media mappákat,már sikerült átültetni,de ami nekem kell az etc,framework és egyéb mappákban rejlik. :(

Ez lenne nálam egy siker érzet,ha ez sikerülne.



2012. dec. 1. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez egy baromi összetett dolog és nagyon kell ismerni a rendszert amire rá akarod szabni.

Na most, ha ezt itt kérdezed, akkor ehhez még nincs meg a megfelelő tudásod.

Ehhez fűződő" szakmai" fórumokat keress és ott kérdezz inkább.

2012. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Publikáltam már romot.Az igaz ICS volt (ezt még nem tudom mi legyen) Itt fent is van a romom: [link]

Nehéz volt mindent kitisztázni,de feltettem.

De az,hogy miben is rejlik a rom control és hasonlók.Próbáltam ezt a kis részletet megtudni felettem álló szakmaiaktól,de olyan mintha nem értenék mit akarok. :(

2012. dec. 1. 22:01
 3/4 anonim válasza:
Kerdesem, sikerult e azota megtudnod a valaszt? - ha igen, megosztanad?
2014. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyi hogy a forráskódot linux alatt lehet módosítani

De elég bonyolult lett mivel az alap rendszerhez kell egy eszköz-"fa" ami nem mindig passzol rendszerverzió szinten

És ha nincsenek meg a driverek egy régebbi eszközhöz elég bonyolult dolog lesz megoldani

2014. júl. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!