Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le akarom cserélni samsung...

Le akarom cserélni samsung i900omniám, mert megutáltam a windows op rendszerét. Lecserélném mondjuk samsung galaxy minire vagy y-ra, vagy xperia x8esetleg, bár ez régebbi. A gps fontos hogy legyen rajta. Meikre voksoltok?

Figyelt kérdés
galax y vagy galaxi mini?

2012. dec. 1. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

xperia tipo, xperia mini vagy mini pro esetleg live with walkman.

Ezekre cseréld, ha jót akarsz.

2012. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uananeztem,ezek valoban jok,par honaposan kene venni mert nekem a z uj draga,ill nem akarok 35-öt kiadni telora(ennyi a tipo most akcioban)ezeken van a-gps,ezekre még nekem kell telepitgetni terkepszoftvert? pl igo...
2012. dec. 4. 07:26
 3/5 Jeannie válasza:
Szia, a Sony Xperia Tipo, és ZTE Blade III amit inkább ajánlok a fentiek helyett, azok már kisség régiek, amiket te írtál, nem érik meg az árukat. Esetleg még a Vodafone Smart2. Mindegyik 22-25.000 Ft körül van feltöltőkártyával, és remek kis telók, idei hardverrel, szóval két évig nem lesz rá gondod. GPS meg most már minden androidos telóban van.
2012. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor sony tipom lessz,azt is néztem már előtte(a zte is szimpi) bár a vodánál 29bekerül most,függetlenül még 35 mindig,hol láttál 22ért,mert akkor ott veszem :) használtan nem találtam vodásat ami jó nekem.de köszi
2012. dec. 5. 14:57
 5/5 Patrik Kálmus válasza:
Szia.nekem van egy nokia c6-00 t-mobilos rajta van még a fölia fekete színű nagyonjó.
2013. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!