Mobil internet (? )

Figyelt kérdés

Egyszer csak eltűnt minden pénzem a mobilról , és utánna feltöltöttem (ugye feltöltőkártyás vagyok), és azt vettem észre ,hogy amikor nem voltam wifi -n (buszon ültem) , lehúzta az email-eket a telefon és meg is néztem egyet.És utánna felmentem egy oldalra és úgytűnik valahogy beaktiválódott a net a telefonomon , de FOGALMAM sincs ,hogy hogyan , mert én nem aktiváltam be. ÉS levett kb 10 eurót ami kb 2850 forint ..... Azért mert megnéztem egy emailt és lecsekkoltam ,hogy van e netem...

Ez a szlovák Orange -ben fordult elő mit kell ez ügyben tennem? nem olyan sok pénz ez ,DE NEM FOGOM HAGYNI HOGY LEHÚZZANAK...



2012. dec. 2. 09:55
 1/6 A kérdező kommentje:
meg egyáltalán hogy deaktiválom ezt ? már a telefonban kikapcsolat a mobil adatforgalmat , de én úgy akarom h a szolgáltató is kapcsolja ki
2012. dec. 2. 09:56
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha nem adják vissza a pénzem akkor szolgáltatót váltok....
2012. dec. 2. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Felhívod őket, megadod azokat az adatokat amiket kérnek és mondod az ügyintézőnek hogy tiltsa le a netet a telefonodon.


A telefonszám itt van: [link]

2012. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és visszatérítést kapok?
2012. dec. 2. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Itt Magyarországon tuti hogy nem kapnál. Örülsz ha 8 évnyi számlafizetés után kapsz 1000Ft jóváírást az egyik számládból. De nem hiszem hogy fogsz kapni kártérítést.
2012. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. dec. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!