Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 12 éves gyereknek milyen...

Egy 12 éves gyereknek milyen telefonra van szüksége?

Figyelt kérdés
Érintőképes, androidos okos telefont szeretne, de nem aranyáron. Köszi

2012. dec. 2. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nincs szüksége semmilyen telefonra. Maximum szeretne.


Amúgy Sony Xperia Tipo, bár én nem engedném még az okostelefont.

2012. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen koru gyereknek még nem kell okostelefon, vigyázni még úgy sem tudna rá !
2012. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
szerintem kezdjen valami rendes telefonnal ami nem drága,amúgy sokszor jól jön ám ha gyereknek van telefonja,kirándulni is elmehet azt ha nncs telefonja nem tud beszélgetni a szüleivel,okostelefont szerintem se úgy se érti nem is tudja kihasználni szóval felejtős dolog majd mikor 13 és fél vagy 14 éves körül lesz na akkor kaphat okostelefont akkor már érteni is fogja meg minden
2012. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

30-nál kezdődnek..ha tud rá vigyázni akkor pl. tipo.

Te tudod, de én max egy régebbi (gombosat) vennék neki.

2012. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
pármilyen közép vagy felső kategóriás androidos telefon 20-40 ezer forintig.
2012. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 bp1985 ***** válasza:
Nokia 3210
2012. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 tanacsado3333 válasza:
Egy 12éves gyereknek semmilyenre. Ha annyira szeretne akkor valami gagyi elég neki. Nem tud rá vigyázni , és amugysem érti..
2012. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Lumia 710 , de pl.Iphone-t semmi értelme venni , az árán kívül semmi adat nem nagy , és azt pl. nem nagyon tudod kihasználni . De lumia 710 , alcatel 995 , Nokia c5-03 xperia tipo , xperia ray ezek gyerekeknek pont jók .
2012. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. dec. 2. 16:59
 10/16 anonim ***** válasza:

NE halgass azokra, akik azt mondják, hogy úgysem tudna vigyázni, nem érdemli meg, stb... begyepesedett "öregek". Azért, mert nektek nem volt, neki se legyen? Képzeljétek, a technika fejlődik, és igen, ha már viszonylag olcsón lehet venni telefonokat, AMI RÁADÁSUL HASZNOS IS, akkor miért ne lehetne telefonja?


A gyerek bármikor elérhető lesz a család többi tagjaira, ha bármi baj történik, vagy ha valami sürgőset kell intézni. Ezen kívül szórakoztató eszköznek, sőt, még tanulási eszköznek is használható!

2012. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!