Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Sürgős! Képernyőzárat...

SOS! Sürgős! Képernyőzárat elrontottam Vodafone Smart 2. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Helló. Vodafone smart 2 telefonomon, a mintás billentyűzár túl sokszor lett megadva, emiatt letiltott, és kéri az email címet és a jelszót. Én ezt a kettőt már elfelejtettem.


Reset-et már próbáltam, Hangerő fel + Bekapcsoló gomb, De csak az android robotja jelenik meg a képernyőn és akármeddig nyomom a kombinációt, ott marad a robot. Tegnap este kb fél órán kersztül világított a driod, nem csinált semmit. Mit kell tenni ilyenkor? Esetleg frissítést ah rárakok mégeyszer, megszűnik a probléma?



2012. dec. 2. 12:16
 1/5 anonim válasza:
Elvileg nem, nem szűnik meg, mivel a frissítés sok esetben megtartja a beállításaidat... csak az emil címedet kéri? más opció nincs?
2012. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kéri a jelszót is. :/ Mit lehet vele még tenni?
2012. dec. 2. 13:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyna tudom újrarakni az egész telót??
2012. dec. 2. 14:02
 4/5 anonim válasza:
próbáld meg, hogy PC-n keresztül megpróbálsz bejelentkezni a google fiókodba... ha nem tudod a jelszót, akkor kérsz egy emlékeztetőt és úgy majd meg tudod változtatni... ha minden rendben megy, akkor megpróbálhatod az jelszavaddal feloldani a telefont. Újrarakni csak úgy tudod, ha beviszed a szolgáltatódhoz, de akkor eléggé nagy az esély arra, hogy el fogod veszíteni az összes személyes adatodat...
2012. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csurka Szabolcs válasza:
Csá.Én is ugyan így jártam de nem lép be a google fiókomba és ha nincs net mit tegyek?
2013. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!