Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X In-t vegyek vagy...

ZTE Grand X In-t vegyek vagy Sony Xperia sola-t?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyiért vennéd őket, és még inkább attól, hogy mekkora telefont szeretnél. Hardveresen körülbelül egy szinten van a két telefon, a kijelzőjük is szinte azonos minőségű (annyival nagyobb a ZTE felbontása, amennyivel a mérete), így csak az ár és a méret marad döntésbefolyásoló tényezőknek. Plusz a kamera, a ZTE kamerája nagyon jó (bár van szórás egyes darabok között).
2012. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
grand x
2012. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

60 ezerért maximum.

ZTE megbízható márka?

2012. dec. 2. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, megbízható. A ZTE 58 a T-nél kártyásan, a Sola 55 függetlenül, neked kell eldönteni, melyik a szimpatikusabb.
2012. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Telenoros vagyok nem t-mobilos :D
2012. dec. 3. 14:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked milyened van?
2012. dec. 3. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Grand X-et csak a T-nél lehet kapni, a telenornál tudtommal nem. Tehát akkor marad a Sola, most nézem, csak 57 ezer kártyásan, annyiért nagyon megéri.


Nekem egyik sincs, de teszteltem mindkettőt.

2012. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké valószínű az lesz, köszönöm a válaszaidat :D
2012. dec. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!