Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile-nál kapható telefon...

A T-Mobile-nál kapható telefonok közül ti melyiket ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 3G-m, eléggé meggyűrt már szegényke, sok funkciója az évek alatt már nem működik, meg persze érződik a sebességén, hogy nem most hoztam el a T-Mobile-ból. Egy szó mint száz, megérett a leváltásra. Ami legelőször megtetszett még kb 2 hónapja, az a Sony Xperia P, majd ezt követte a T. De most láttam a kínálatban a Samsung Galaxy Note II-t. Most jelenleg nálam ez a favorit, olvastam róla teszteket, elég jókat írnak, így valószínűleg ezt fogom megvenni, de nincs kizárva, hogy ez a hozzászólásotok után megváltozik. Ott (mint konkurens készülék) olvastam a HTC One X-ről. Azt írták hogy (bár a szem ezt nem veszi észre, de) jobb a kijelzője. Ami 100%, hogy az iPhone 5 nem játszik, szeretnék a pénzemért minél jobb telefont kapni, ami a lehető legtöbb ideig produkál versenyképes eredményeket. A véleményetekre lennék kiváncsi, hogy Ti az Én helyzetemben melyiket választanátok, és miért!

2012. dec. 2. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam a Telenornál a Note II-t, szuper volt, nem olyan lassú, mint a Note I, kb. olyan gyors, mint Galaxy S III, és méretének köszönhetően egyszerre több alkalmazás is futtatható a képernyőjén egymás mellett. Én ezt ajánlom, ha nem kell küzdened a nagy mérettel.
2012. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Note 2-t csak ajanlani tudom. Vegre van !rendes! multitasking hala a 2Gb RAM-nak :)
2012. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Note 2 csak azért nem jó, mert zsebben tuti nem fér el... és hát na, nem valami kompakt. Inkább One X vagy S3.
2012. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!