Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy Sony Xperia S-t...

Ha veszek egy Sony Xperia S-t (amin android 2.3 van alapból) frissíthetem 4. 0-ra (olyanra, amilyen az xperia t-n van)?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.


[link]

2012. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szolgáltatóhoz (t-mobile)-hez kötött telefont is lehet frissíteni? (előző telefonommal is megjártam, mert miután megvettem, derült ki, hogy azt a fajta telefont, csak a kártyafüggetlenként lehet frissíteni, t-mobilosat nem)
2012. dec. 3. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézz be 1 tés boltba és kérdezz rá.
2012. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet most is arról írok. (Xperia S, 4.0.4, T-mobile)

Egyébként nemsokára jön rá a 4.1 is

2012. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a garanciád nem veszett el? (azzal hogy frissítettél)
2012. dec. 3. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hivatalos frissítés, ettől nem veszik el a garancia. A garancia akkor veszik el ha root-olod a telót, bootladert nyitsz és egy Custom ROM-ot raksz rá (nem a gyártó saját ROM-ját)
2012. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 L4Fleur ***** válasza:
Igazából már alapból ICS-el kapod meg! 1 hónapos Xperia S-ről! :)
2012. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!