Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc wildfore telefon nem...

Nano Dream kérdése:

Htc wildfore telefon nem játsza le az indavideos és hasonlo oldalak videóit. Miért?

Figyelt kérdés
Adobe flash hibàt ìr li, de sehol nem tudom letölteni, sehol nincs fent. Probàltam màs bõngèszövel, volt ameik elindıtotta, de az annyria akadozott hogy.nèzhetetlen volt. Mit ajànlotk?

2012. dec. 3. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
4sharedPONTcom regisztrálsz és beirod a keresőbe és kész :D
2012. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyfelől megszűnt az Androidos flash, másfelől meg az armv6-os proci sose volt támogatva hivatalosan flash ügyileg.
2012. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, letöltöttme az oldalról, pont a 2.3.5-ös verzióhoz nem volt, de eggyel régebbit leltöltöttem nem működött, ezért még 5 fajátát töltöttem le, és azokkal se. :S

Írtad hogy a proci nem támogatja. akkor nincs is mód rá hogy tudjak nézni videot az indavideon?

2012. dec. 4. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Skyfire böngészőt, Playon megtalálód, indavideót lejátsza, ha a video ikonra tapizol.
2012. dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!