Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-908 (Move by...

Alcatel OT-908 (Move by t-mobile) root?

Figyelt kérdés

Légyszives segítsetek, mert fél napom ment rá és nem sikerült rootolni a párom telóját. Nekem x8-asom van, superoneclick-el pár perc alatt rootoltam, de ezt sehogysem tudom.


Első körben superoneclick-et próbáltam, de oda ugye kell telefon driver, ami nem volt, így nem ment. Aztán találtam egy unlock root progit, de hibát írt ki, nem ment azzal sem. Ezután találtam, hogy gingerbreak-kel meg lehet csinálni, nos a rootolásnál csak írta, hogy rootol, de eltelt így negyed óra, ezután találtam egy leírást, hogy újabb firmware esetén nem is jó a gingerbreak, csak superoneclick. Egy oldalon írta, hogy kell telepíteni, valami adb drivert, de letöltöttem és abban semmi telepítő file nincs, aztán a teló driverét sem találtam sehol... Elvileg leszedtem hozzá egy alcatel android managert, ami telepített illesztőprogit is, de szerintem nem jó. Superoneclick-kel hibát ír még mindig.


Légyszíves segítsetek, minden tanács jól jön!



2012. dec. 7. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani, valahol olvastam, alcatel telók rootolásáról és írta valaki, hogy neki annak ellenére, hogy többször is hibát jelzett a superoneclick mégis jó lett.


Próbáltam drivereket felrakni, valami sikerült is,(talán pont ezek kellettek), majd superoneclick, os version IGEN nagyobb, mint 2.0, majd többször is írt valami hibát, de ismétre mentem azt hiszem, meg közben többször kihúztam, meg bedugtam az usb-t és lefutott a progi. Teló reboot után superuser ikon ott virított és nem mellesleg működik is ;)

2012. dec. 10. 16:06
 2/3 anonim válasza:
Nekem is tudnál segíteni, hogy hogyan kell rootolni? Ugyan ez a telom és nem tudom megoldani.
2013. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia, hát leírtam, hogy én hogyan csináltam, hogy őszinte legyek kicsit szerencsém volt vagy nem tudom, igazából nem teljesen tudom mi volt a baj.


Lényeg, hogy le kéne szedni netről a drivereket a telcsihez, aztán superoneclick progival simán rootolod. Hibát ír ki, de leokéztam és kész, meg valamikor kihúztam az usb-t meg visszadugtam és másodszor jó lett. Keress neten Alcatel telcsis rootolásokat. Mindenképp superoneclick-kel próbálkozz és érdemes minél újabbal!

2013. jan. 31. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!