Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb telefon? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalat az alábbiakra?


SONY XPERIA P (LT22I)

vagy


Samsung Galaxy S Advance

vagy

SONY ERICSSON ARC S


Vagy melyik más telefon az amit ajánlani tudtok.de árban nem akarunk elszálni. mondjuk ezek többnyire drágák, csak egy kis mini közvéleménykutatást szeretnék.


2012. dec. 7. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

1 kicsit drágább, de erősebb, és 32gb belső tárhelye van, azaz az Xperia S, ha játsszani szeretnél rajta, akkor megéri megvenni. Viszont ezek közül az Xperia P az, ami megéri. A P-nek 16gb tárhelye van, és ez sem bővíthető. Viszont az Advance-re is jön majd a Jelly Bean, ami dobni fog a telefonon, és S3-as felületet kap.

Jah, és még ott a Galaxy S3 Mini, ami az Xperia P szintjén van tudásilag, csak kinézetileg S3, csak kicsiben. Szoftveresen is megkapta a dolgokat.

2012. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem P-m van és teljesen meg vagyok elégedve. Ekkora összegnél mindhárom telefon szerintem ugyanazt a tudást nyújtja. Egyébként az a 16 GB is iszonyatosan sok. Nem tudom miért van mindenki oda a 64, 32 GB-ért, nekem 380 zeneszám van rajta, de összesen nem foglalt két GB-t... :) Megértem, játékoknál ez nyilván sokkal több. ( Egyébként a 16 GB-ból nem tudsz felhasználni, csak 13-at körülbelül. Csak azért mondom, hogy fair legyek.)


Viszont, van benne WhiteMagic, ami semmilyen más telefonba nincs. Guglizz rá, nagyon hasznos egy dolog.


Azért majd írd le, hogy mit választottál. ^^ És ha bármi konkrét kérdésed van a P-vel kapcsolatban, szívesen kisegítelek itt.

2012. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!