Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani ilyen mobilt?

Tudnátok ajánlani ilyen mobilt?

Figyelt kérdés
Olyan telefont keresek amelyikkel tudok akadás nélkül nettezni, a kijelzője legalább 3,5 inch, de előny ha 4. Mindenképpen a legújabb verziót futtatja az adott operációs rendszerből, lehet ez windows mobile vagy android. A kijelző minősége ne legyen gagyi. Az ára legyen minél kevesebb.
2012. dec. 9. 09:45
 1/6 anonim válasza:

Szerintem a SONY XPERIA U-t vedmeg !!!


Ára : 50000 F.T.


Operációs rendszer : Ice crem sendwics


Proceszor : Cortex A 9 1,2 GHZ Dualcor ( a dualcor = Két magos proci az nagyonnagy előny a telefon gyorsaságánál a erősebb játékoknál főleg a Cortex A 9 1,2 GHZ és a rendszer jól kezeli


Szerintem 40000 Ft - ért ez nagyon jó.

2012. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocs elirtam 50000 Ft-ért ez jo vétel . :-)
2012. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy csak 1 és nem 1,2 ghz. Ez esetben inkább a most megjelenő 8s by HTC-t venném meg.
2012. dec. 9. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Windows mobile már rég nincs. Helyette Windows phone van. A 8s jó választás lenne csak az baromire nem olcsó. És mint írtad minél kevesebb legyen.

Azt meg nem értem miért gond, hogy nem 1,2 hanem "csak" 1GHz a proci. Pláne, hogy 2 magos.


Alcatel OT995, az csak 1 magos, de 1,4 GHz-es a procija, ez se olyan drága és bővíthető.

2012. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam windows phone, de az 8s-hez 200 euroért hozza fogok tudni jutni és abban is kétmagos proci van. Az xperia u-hoz pedig kb 52000 foréntér jutnék hozza, eredetileg 2,3as rendszerrel és kisebb kijelzővel.
2012. dec. 10. 09:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszod.
2012. dec. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!