Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Android?

Milyen telefont vegyek? Android?

Figyelt kérdés

Olyan kellene amin már minden játék megy,hogy ne legyen kevés a memória meg a kijelző felbontása meg a processzor sebessége.

gyors legyen,jól lehessen böngészni rajta nagy belső alap memoria,nagy kijelző meg maximum 40-45.000 legyen.



2012. dec. 9. 10:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
Android- Xperia Mini Pro-fehér vagy fekete
2012. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
hm hát iylen árkategóriába biztosan nem fog minden kívánságod valóra válni, de azt hiszem samsung galaxy ace van ilyesmi kategóriába, egyik barátomnak is olyan van, és nagyon csinos meg okos kis telefon, szerintem viszi a legújabb játékokat is, de abban nem vagyok biztos. Nekem samsung galaxy minim van, de sajnos az elég kevés játékot tud. Mondjuk nekem a lényeg a wifi, a 3g és az hogy legyen rajta touch, viber, google talk, hogy 0-24ig tudjak beszélgetni a párommal :)
2012. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

az axe sz*ar.

galaxy mini 2m van mindent visz:)

pedig sok hülyeséget letöltök xD

2012. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
nem értem az ace miért lenne szar, de jó. csak azért, mert nincs olyanod, nem kell azt mondani, hogy szar, ha egyszer nem az.
2012. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 éve jött ki és már elavult hardveresen azért xar...
2012. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
huawei aced g300
2012. dec. 9. 15:00
 7/11 A kérdező kommentje:
az milyen lenne?
2012. dec. 9. 15:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Na ne röhögtessetek! Az ace-en elfut az összes játék???

Még a temple run sem fut el rajta, nemhogy a modern combat, vagy nova 3, meg az ilyen szintű játékok, pedig a temple run az elég alap játéknak számít. Ennyiből függetlenül már tudsz venni egy xperia u-t,és az elvisz minden játékot, ha érdekel, nyugodtan kérdezz privátban.

2012. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem értem minek írnak ide ilyen hülyeséget hogy az Ace jó ,megaztán a Galaxy Mini 2 jobb mint az Ace xD.Egyik sem jobb a másiknál mindkettő tülárazott elavult x@r és kész.
2012. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek jut iphone... meg samsung galaxy s 3... Én még az acet sem tudom megfizetni..
2013. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!