Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki aki ért hozzá segítene?...

Valaki aki ért hozzá segítene? Megköszönném

Figyelt kérdés
Névnapomra kértem anyától egy telefont..és láttam neten egy tökjót.(a www.gruppi.hu-n)(még nem rendeltünk netröl ilyen dolgokat de ezt az oldalt "ismertük" és azér) és az valahogy úgy volt hogy HonKong-ból jön ...megkaptam két hét múlva ...és nagyon jó ,,szuperül müködött aztán leejtettem véletlenül ami miatt a kamerája elromlott...azt akartam hogy megjavítsák a szervizbe ezért azt mondtam hogy magától romlott el.. elküldtem Miskolcra mert ott a szerviz (ez úgy kb október 15-én lehetett) és AZÓTA MÉG mindig nem kaptam vissza. felhivtam őket többszöris és kérdeztem hogy mivan vele elöször azt mondták hogy ezt nemtudják megjavítani vissza kell küldeni HonKong-ba vagy hova a francba és hogy ott kicserélik vagy micsoda..és ezt úgy november elején mondták..azóta az megy hogy nemtudják mivan vele meg ilyesmi.. elözö héten felhivtam a szervizt és azt modnták nekem hogy már visszafele úton van.. teegnap anya felhivta őket nagyon idegesen és neki meg azt modnták hogy még kint külföldön javítják aztán ayna modnta nekik hogy ha holnap nem hívnak vissza konkrétumokkal akkor feljelenti őket... de hát nemtudom szerintetek most mit csináljak? mért nem foglalkoznak vele meg mi a franc tarthat egy egyszerű javításon kb 3 hónapba? a válaszokat meg köszönném mert tanácstalan vagyok ..abban se vagyok már biztos hogy látom még a telefonomat úgy valaha..

2012. dec. 9. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Sem elkeseríteni, sem biztatni nem tuslak/foglak..

Amúgy a 3 hónapodat nem értem, mert az nálam csak 2 akárhogy nézem.

Szoktam rendelni "onnan" és kb. átlagosan 5-6 hét alatt ér ide a feladástól (nem a rendeléstől/fizetéstől), ezt a postai bélyegzőn látom.

Na mármost a javított cucc sem érkezik másképp.

És akkor visszafelé sem gyorsabb, a telefonod befut egy kereskedőcéghez (akik árulták), de ők nem szervizelnek, a kameracserét nem egyszerű ki-be forrasztással (pákával) lehet megcsinálni.

Nekik a megérkezés után még el kell küldeni esetleg a gyártó szervizébe, ahol nem úgy van, hogy hol van már az a Magyarországról érkezett?, besorolják.., alkatrészt hozatnak, ha nincs, megcsinálják, visszaküldik a kinainak, aki aztán postára adja.

Ne légy türelmetlen, próbálj számolni azok szerint, amit leírtam és bizzál benne, hogy visszakapod.

Mielőtt reklamálsz, olvasd el a garanciális feltételeket, én nem találtam honlapjukon, lehet csak árurendeléskor látható pl. ha gyártói a garancia, akkor bizony ennyi időbe telik.

2012. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó értem köszi.. a három hónapot úgy gondoltam hogy elküldtem kb október 15.-én és ma december 12-e van hát az nagyjából három hónap..amikor elöször rendeltem még akkor két hét alatt kaptam meg és azt is külföldröl rendelték ők és úgy jött..
2012. dec. 9. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy NEM december 12 van hanem DECEMBER 9.! a másik meg az hogy még 2 hónapja sincs! és az első válaszolónak van igaza!
2012. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jólvan már elnéztem azthittem 112.e van és szerintem az most lényegtelen hogy hány hónapja.
2012. dec. 9. 16:09
 5/6 A kérdező kommentje:
***12
2012. dec. 9. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban vannak rendelések és lehet választani a szállítási módok között.

Esetemben általában FreeShippingel (ingyenes szállítás) vásárolok (az 5-6hét), de ugyanott megtehetném a DHL-es szállítást is, ott 1-1.5 hét a szállítás, csak az valahol átlagosan 20-40Dollár között mozog, annyit meg nem adhatok érte, mert akkor már itthon is megvehetném lassan.

2012. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!