Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG optimus L9 vagy L7 vagy...

LG optimus L9 vagy L7 vagy xperia p? a képernyő nagysága böngésző gyorsasága alkalmazások, kamera minden szempontból melyik jó?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia P-m van és szerintem jó telefon. A net gyors rajta, alkalmazásokkal sincs baj, nem fagy le, kamera tiszta, szép képek, HD-közeliek. A zenelejátszása szuper, nagyon tetszik a hangzása, könnyen kezelhető és fiatalos. A képernyő négy inches, ami szerintem elég nagy - én lazán nézek filmet, sorozatot és olvasok rajta.
2012. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az L7-et kapsból ki kell zárna az egymagos procija meg az 512 ram miatt. A másik kettő közül inkább az L9-et mondanám. Én ugyanígy a P és az L9 között hezitáltam és az L9 mellett döntöttem, legfőképp a 4,7 inches kijelző miatt, ami nagyon szép :) Nyugodt szívvel ajánlom az L9-et.

Az egyetlen gyengéje, hogy az 5 megapixeles kamera nem a legjobb, a P kamerája biztosan jobb, szóval ha az fontos akkor a P-t válaszd :)

2012. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én P-t fogok venni. Szeretem az LG-t, de 4,7 neke mtúl nagy. ÉS a felbontás a mérethez képest kicsi, de ha nem zavar a ppi, akkor jó.
2012. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ár érték arányba szerintem a L9 győz. Xperia P nem bővíthető ami szerintem elég nagy hátrány és még egy új sim kártyát is kell hozzá venned mivel micro sim-es. Igaz 8mp a kamerája.
2012. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó elég nagy badarságot mondtál. Nem kell új SIM kártyát venni, ingyen kapsz hozzá ugyanazzal a számmal. Egyébként 14 GB-ot használhatsz fel, ami szerintem nem csekély.
2012. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!