Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell telepíteni az ICS-t...

Hogy kell telepíteni az ICS-t Alcatelre, s megéri-e? (Lentébb)

Figyelt kérdés
A kérdésem egyszerű, és lényegre törő. Megérkezett a beígért ICS, az OT-995 készülékekre. Elméletileg már T-Mobilos telefonokra is. Nekem még is azt írja ki, hogy nem található új frissítés. Másoknak sikerült!!! Nekem miért nem? Ha valaki tudná hogyan kell, írja le! Előre is köszi!

2012. dec. 10. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne telepítsd rá, mert nem fogsz tudni rajta netezni. Nekem is ez a problémám.
2012. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az alcatel facefuck oldalán van erre egy leírás. Már mióta megvettem a telefont, azóta erre vágyok. Nem tudnál segíteni?
2012. dec. 10. 16:43
 3/4 winny96 válasza:
Az első kérdező ráutalt, hogy nem tud netezni. Nos ez egy apró hiba, melynek javítása végett a t-mobile visszavonta rövid időre a frissítés lehetőségét. Ezt különben kézzel is egy pillanat alatt meg lehet oldani. De lényegtelen. ne izgulj, jönni fog.
2012. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, és segítőkész választ! Már kezdtem megijedni hogy az Alcatel update rendszere ilyen szar. Csak mert se a gépes, se a telós frissítés nem érhető el. Akkor úgy néz ki, hogy javítják a hibát! Még annyi, hogy egy infót tudnál adni, hogy kb mikorra várható? Se facebook, se semmi ilyen. Gugli csak, de az meg nem talál olyat, ahol informálódhatnák!
2012. dec. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!