Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan telefont ami...

Tudtok olyan telefont ami kártya független vagy lehet vodafonos is és van benne WIFI-is?

Figyelt kérdés

ezek legyenek benne:érintőképernyő

wifi/android

rádió

kamera

bluetooth

és 10.000-12.000 vagy annál olcsóbb!(de szerintem olyan nincs) köszönöm előre is a válaszokat! :-)


2012. dec. 10. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem fogsz Androidos telefont venni.
2012. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem muszáj androidonak lennie csak legyen benne net! :-) de azért köszi!amúgy sejtettem!
2012. dec. 10. 16:59
 3/5 A kérdező kommentje:
androidnak* bocsi
2012. dec. 10. 16:59
 4/5 Mikey1988 ***** válasza:

Hát egy ilyen mobil kb. 20-30 ezer környékén van. Esetleg Alcatel OT-720, de az nem hiszem, hogy egy használható telefon. Érintőképernyős (bár a rezisztív típusból, ami a rosszabbik), WiFi, rádió, 2MP kamera, bluetooth. Sajna nem okos telefon, így Android nincs rajta. TESCO-san és Vodafone-osan lehet megvásárolni. Tesco-ban és az Auchanban szoktam látni Vodafone függően kb 10 ezer forintért. Tesco kártyásan kicsivel drágább.

Egy kép róla: [link]

És egy adatlap: [link]


De ismétlem magamat, nem hiszem, hogy annyira működőképes modell lenne. Számomra túl olcsónak tűnik.


Vagy meg kell nézni, hogy használtan hátha lehet venni egy neked megfelelő mobilt. De nem tudom, hogy mennyire jó dolog használtan venni telefont.

2012. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!eddig én is ezt a telefont nézegettem! :-)
2012. dec. 12. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!