Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Ki**** az ideg...

Mit csináljak? Ki**** az ideg ettől már!

Figyelt kérdés

A telefonom (nokia 500) egyszerüen képtelen elküldeni egy szar*s e-mail-t is!!! Küldenék el róla egy e-mail-t csatolnék hozzá egy videót (3 perces) kiírja beszúrás, majd kidobja, hogy nincs elég hely a telefonmemóriában töröljön elemet! Na most ez nekem 2 ok miatt is fel****** az agyamat!


1! A videó, a cserélhető memóriakártyán van, nem a telefonmemóriájában! Akkor még is mit keres az ott?

2! Minek kell törölni a telefonmemóriából, ha a videó nem is azon a helyen van?? Hanem a memóriakártyán? Vagy már az a divat, hogy először tegyük át a telefonmemóriába, és onnan csatoljuk hozzá a fájlt? Ráadásul a legelső alkalommal teljesen kinullázta a teló memóriáját.


Na most tisztázok nektek valamit: A telefonaban ez a 3 tárolóegység található:


C: meghajtó (256MB-nyi telefon ramja)

F: meghajtó (telefon belső 2Gb-os memóriakártyája)

E: meghajtó (beletett 2Gb-os microSd kártya)


Na most ezt a 256MB-ot amiből jó ha volt vagy 35MB szabad, teljesen kinullázta a legelső alkalomra! Törölnöm kellett de mit a sza*t? Ha semmi ismétlem semmit nem találtam egyik mappában sem. (zenére, videóra képre gondolok) Leszedetem róla: az alap Angry Birds-et, meg vagy 2 appot, most lett hely, megint bepróbálkoztam de megint kinullázta! ajj! S.O.S! Segítsetek. A Magne B6 már nem sokat ér! Mit kellene ezzel kezdenem???? Értelmes és normális válaszokat várok! Megbántam, hogy NOKIÁM VAN!



2012. dec. 10. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit csináljak?

A.) Nyugodj meg, számolj 10-ig

B.) 1.) Tedd át gépre és küld el onnan

B.) 2.) Tegyél fel Dropboxot, másold oda a fájl, majd szinkronizáld és a linket oszd meg a fogadóval.

2012. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez probléma az e-mail technológiájából adódik.

A levelek egy ú.n. MIME kódoláson esnek át, ez vonatkozik a csatolt fájlokra is. Mivel az e-mail kliens rendszerprogram, ezért az ideiglenes tárolója a C:\-n van és így ott próbálja meg létre hozni a MIME kódolt csatolmányt.

2012. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!