Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatforgalom-kérdés?

Adatforgalom-kérdés?

Figyelt kérdés

A telefonomhoz olyan díjcsomagot választottam (Mozaik XS, T-Mobile), amihez a benne foglalt adatforgalom 200 MB.


A kérdés az lenne, hogy ha ezt a 200 MB-ot elérem, attól még nem megy le az összes egyenleg, vagyis ugyanúgy le tudom telefonálni azt a 3200 Ft-ot?



2012. dec. 10. 18:22
 1/6 Emberek ***** válasza:
igen le tudod, mert a túlforgalmazási díja a csomagnak, ha jól tudom 0,1 ft/10 kilobájt, tehát pluszba fizeted, ha leforgalmazod
2012. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, de levileg nincs túlforgalmazási díj, hanem:


A díjcsomagban foglalt adatmennyiség felhasználása esetén nincs túlforgalmazási díj, ilyenkor lecsökkentjük az adatforgalom sebességét, és legfeljebb 32 kbit/s letöltési/ feltöltési sebességgel mobilinternetezhet tovább a következő fordulónapjáig.

2012. dec. 11. 17:31
 3/6 Emberek ***** válasza:
akkor a kérdésedre megérkezett a válasz
2012. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, valőszínűleg én vagyok kicsit fogalmatlan, eddig nem ilyen csomagom volt, tehát ha azt a 200 MB-ot leinterneteztem, akkor az egyenlegem nem lesz kevesebb, mert az adatforgalom benne van, nem?
2012. dec. 11. 20:02
 5/6 Nadetényleg ***** válasza:
A 3200 Ft az havidíj, nincs semmilyen egyenleg. Ezért beszélhetsz kb. 80 percet és internetezhetsz 200 MB-nyit. Ha ezt túlléped lelassítják netedet, de nem fizetsz többet.
2012. dec. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már értem. :D
2012. dec. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!