Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlik a telefonom akkumláto...

Elromlik a telefonom akkumlátorja, ha mindennap feltöltöm?

Figyelt kérdés
androidos telefon

2012. dec. 10. 21:41
 1/6 kisvuk29 ***** válasza:

Miért romolna el?

Én is naponta töltöm.(SK17i Android V4.0)

2012. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen elromlik. Én pl 4-5 naponta töltöm a telefont. 1-2 nap tudom használni, utána lemerülten fexik az asztalon.

Komolyan: ami használnak az el is romlik. Valszeg előbb fogod cserélni a telefont, mint hogy az aksi tönkre menne.

2012. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisvuk29 ***** válasza:
Én már a 2nap pár órának is örülök.Te vagy zseni vagy vagy gyengébb a procid.De biztos,hogy 1 év és lehet cseréled addig meg bírja. :)
2012. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én öt éves akkumlátort használok és minden nap rajta van a töltőn de csak azért hogy százon legyen és semmi baj vele két napig bírná ha nem lenne rajta ,míg az utángyártott eleve egy napig bírta kár volt megvenni.
2012. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor kell tölteni, amikor lemerül, vagy erősen lemerülőben van. Így lehet a lehető legjobban megkímélni.

De egyébként a használattal, és minden egyes töltéssel az akkumulátor amortizálódik. Márpedig sajnos az akkuk a nagyon könnyen amortizálódó termékek közé tartoznak.

2012. dec. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó nem biztos h jót ír. Nekem az xperia U leírásában az van, hogy nem szabad teljesen lemeriteni, a sok töltés nem befolyásolja az akku élettartamát. Én is naponta töltöm, ezek már erre vannak kihegyezve.
2012. dec. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!