Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az Android...

Miért csinálja ezt az Android ICS?

Figyelt kérdés
Van egy ZTE Blade 3 telefonom, nem régóta vagyok Android user, de arra már rájöttem, hogy lenne értelme kilőni pár fölösleges alkalmazást. Viszont hiába próbálom... Leállítom, visszalépek egy perc múlva, és ugyan ott égtelenkedik. Használtam valami Killer mizériát, az sem lőtt ki semmit véglegesen. Valami megoldást tudtok esetleg?

2012. dec. 10. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Rootold, utána titanium backup-bal fagyaszd. Aztán addig nem indul újra, ameddig te nem engedélyezed. Nem is fog neked jelezni, hogy letiltottad. De vigyázz, nehogy valami olyan appot fagyassz, amit nem kellene, mert akkor az a rendszer rovására is mehet.
2012. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rootolni nem szeretnék, a garanciát, és a telefon épségét továbbra is szeretném megőrözni! Ha más megoldás nincs, akkor szépen inkább eldöcögök azzal a 100 mega maradékkal.
2012. dec. 10. 22:17
 3/4 kisvuk29 ***** válasza:
Általában a root már minden gond nélkül megy és visszaéllítható ha garanciás hiba van. :)
2012. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rootolod,felraksz egy root explorer-t,kitörlöd az alkalmazást,unrootolod.:)Én is ezt csináltam csak unroot nélkül tehát még rootolva van.De ha unrootolod akkor nem lesz rootolva, így megmarad a garancia.Szerintem ha elromlik a telefon akkor nem azt fogják nézegetni hogy milyen alkalmazás tűnt el.
2012. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!