Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok véleményt mondani a...

Tudnátok véleményt mondani a Nokia Lumia 820,920ról? MIben jobbak mint a 900?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
abban, hogy windows phone 8asok, így egy két olyan funkcióval többet tudnak, ami a wp7-ből korlátozva van, mellesleg a 900 az elég rossz döntés(ha lehet ilyet mondani), mert végülis csak egy nagyra nőtt lumia 800 drágábbért.
2012. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Röviden a 920-as típusról, Nekem ilyen van.


- Kamera fantasztikusan jó, bármely telefonhoz hasonlítva.

- WP8 gyorsabb mint a WP7-es, és szinte minden app megvan hozzá amire szükségem van.

- WP8 révén jobb kezelhetőség (csempék átméretezése, betűrendezés minden keresés funkciónál)

- Képernyő felbontása nagyon jó (legjobbak egyike a piacon)1280*768 332PPI 60Hz-en !

- Dual core CPU (KRAIT)

- Rengeteg nokia app. köztük egy két eléggé egyedülálló is van.

- automata fényerő, automata színsálázással

- Kesztyűben is lehet kezelni (kikapcsolható)

- Vezeték nélküli töltés

- NFC

- Nokia maps, drive beta (szerintem nagyon ott van, főképpen mivel ingyenes)

- Szinte elnyűhetetlen készülék (lásd rengeteg teszt)


Röviden ennyivel jobb a 900-asnál :)

2012. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) és attól, hogy win8-as a telefon a win7-es gépemmel össze tudom kötni?:)
2012. dec. 12. 18:13
 4/4 anonim válasza:
Igen
2012. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!