Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb. melyik telefonok hardware-...

Kb. melyik telefonok hardware-ei vannak a Sony Xperia P szintjén? Csak hogy tudjam, hogy mikkel van egy szinten.

Figyelt kérdés

Tehát melyik telefonoknak a hardware tudja kb azt a szintet, mint az Xperia P-é?Csak mert nem igazán értek hozzá, hogy ha ránézek egy processzor típusra, akkor tudjam, hogy az milyen jó, vagy rossz.Azért érdekelne, hogy a P kb. mikkel van egy szinten.

remélem, hogy érthető volt, hogy ár nem számít most, csak az, hogy melyik telefon van az ő szintjén.


(Lehet, hogy túlzásba vittem és 5-ször leírtam ugyanazt, de próbáltam minél érthetőbb lenni.)



2012. dec. 11. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Xperia U, Sola, Go, Galaxy Advance, Ace 2, S3 Mini. Más most nem jut eszembe.
2012. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A P alatt a többi Sony van, kivétel az S, SL, T.

Vagyis valamit kispóroltak belőlük, és ezért ennyibe kerülnek.

2012. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1:Azért az U, meg Sola, meg ezek gyengébbek nem?

2:Köszi, de nem arra gondoltam, hogy mi van alatta, hanem hogy mi van az ő szintjén.

2012. dec. 11. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, dettó ugyanaz a proci van mindben. Csak a memória méretében különböznek.
2012. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!