Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995 vs ZTE Blade III?

Alcatel ot 995 vs ZTE Blade III?

Figyelt kérdés
Legeslegelsőnek a sony xperia tipot akartam venni, de nem tetszik nagyon sehogyse, kis kijelző, szépségre se sehogyse... Utána megláttam az Alcatel oT 995-öt ez megtetszett, bár az Alcatlel szó miatt kicsit megijedtem tőle. Utánna megláttam a zte blade III-at, ami az xperia tipo árán van és egy 10essel olcsóbb mint az alcatel. Kinézetre bejön, de már az Alcatel név is megijesztett, ez hogy ZTE... nemtudom nagyon mik róla a vélemények, aztmondják azért aránylag jó. Nemtudom megéri e megvenni, vagy 10essel többet az alcatelért. Melyik miért?
2012. dec. 13. 15:37
 1/4 anonim válasza:
Én is a Tipo és a Zte között vacilláltam. Aztán egy oldalon összehasonlítottam a kettőt, és egyértelműen a Zte-t hozta ki győztesen. Amerikai teló, szerintem nem lehet ez olyan rossz, én tuti ezt veszem meg.
2012. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alcatel. Jobb proci, nagyobb órajelen, jobb gpu.
2012. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ZTE márkának semmi köze amerikához. Ez egy japán vagy kínai telefon.
2012. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki azt merte mondani h jobb proci stb annak üzenném h gyökérke vagy batárom :)

Zteben qualcomm van az egyik legjobb minőségű ráadásul lehoz annyit mint az Alcatel röhögve :) a GPU-ról ne is beszéljünk szerintem az ardeno 200-as e gyengék között égy minőségibbnek számít rengeteg telefon kapja mert bevált és mert jól teljesítenek főleg annak a kezében akoi jól tudja használni ! :)

Overlock!Overlock és Overlock mindenképp valamint egy rootolás Chainfire és olyan gyönyörűen visz bármit mint a mese :) Akár ezeknélkül is!:)Teszteltem mind 2 telefont több mint 1 hónapig!:)

Az eredmény a következő:) :

Az alcatel nemrossz de aki értelmes nem veszi meg mert kispórolt telefon (sajnos) egyáltalán nem moddolható gondolok én itt saját romokra stb...nagyon nehézkes a kezelése Végeredményben ha van pénzed minta fene megveheted nyugodtan hisz csalódni nemfogsz de ha olyan vagy mint én aki a pénzéért minőséget és az árnak megfelelő telót akar akk a ZTE-t vedd meg!

Őszintén az Alcatel szó nemcáfol rá magára!Gagyi de annak aki nembíbelődik semmivel csak megveszi a telót és mittudom én jáccik rajta vagy stb annak bőven jó bármelyik...

2013. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!