Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni...

Melyiket érdemesebb megvenni Alcatel OT-918 mix vagy ZTE kis plus? :O

Figyelt kérdés
melyik a jobb márka? A válaszokat előre is köszönöm :)

2012. dec. 13. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy az alcatel règebbi márka, a zte meg feltörekvö.

Szerintem nem olyan nagy a különbsèg. Menj be a boltba ès próbáld ki öket. Nekem a kis plus van egy hónapja.

Van pár nagyon" kinai" dolog rajt, ami cseppet idegesitö, de az alcatel is tartogat idegessègre okot.

Szerintem a legjobb dolog, ami a legtöbb androidost irigylèsre kèszteti, az a 2-3 napi aktiv használat melletti akku idö.

Meg az ára is jobb, mint novemberben.

2012. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké köszi az ötletet. :) amugy a zte kis pluszon jól mennek

a játékok? mondjuk nagyobb grafikájú játékok

2012. dec. 14. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:

NEEEEM!

A kinai telefonok azért olcsóak, mert a belső memória híján állnak össze.(ezt persze a megfizethető kategóriára értem)

Ha játszani akarsz, szerintem ne ezek közt keresgess.

Minimum egy nagyobb procis és nagyobb Ram-os gépet keress, mert ezek tényleg alapkategóriás gépek.

Viszont ott ki kell nyitni a buxát.

2012. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A ZTE nem jó, nekem tönkre ment 1 év alatt.

Én Alcatel OT 918 Mix-et akarok venni, ajánlom neked is.De olvass még utána.

2013. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ZTE Kis Plus, mivel az ARMv7-es processzor azért odab*sz az ARMv6-os MTK6573-nak... de ezeket persze nem játékra találták ki, amúgy teszik normálisan a dolgukat...
2013. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!