Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone visszaállítása /restore...

HJucus kérdése:

IPhone visszaállítása /restore/. Merjem vagy ne merjem?!

Figyelt kérdés
iPhone 5-ösöm van,amit kb. másfél hónapja vettem.Folyamatosan lefagy és újra indul magától.Most ajánlotta valaki,hogy próbáljam meg a visszaállítást,az általában megoldja ezt a problémát.Aztán rákerestem azért fórumokon és azt is írták páran,hogy nekik sajnos nem működött ez az egész restore,mert befagyott tőle az egész rendszer.Így most nem merek kockáztatni és az is kérdés,hogy egyáltalán megoldódna a problémám.Egy hét múlva tudnám bevinni az iStyle-ba.szerintetek várjam azt meg,vagy próbáljam meg visszaállítani?!A visszaállításnál az összes beállítás törlése vagy az összes beállítás és tartalom törlésére menjek?!

2012. dec. 14. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen rossz az Iphone5 pedig a vásárlásán gondolkodtam?
2012. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Multigod97 ***** válasza:
50%
valószínüleg a modellel van a baj, mert én is használtam sokat, de nekem egyszer sem sikerült. Bezártad a megnyitott alkalmazásaidat?
2012. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mármint úgyérted modell-el van a bajt, hogy a konkrét készülékkel nem pedig általában az IPhone 5-kkel
2012. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én eddig senki mástól nem hallottam ilyesmi panaszt,akinek 5-öse van,úgyhogy szerintem csak kifogtam egy selejtet.Amúgy persze,bezártam az alkalmazásokat..:)
2012. dec. 14. 18:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor vidd vissza garanciába, valószínűleg hardver hibás.
2012. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy két kilós telefont nehogy már elkezdj otthon buzerálni meg foldozgatni...

Vidd vissza, talán az almának belefér a garis javítás, ha már eladniuk sikerült.

2012. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jogos!!Köszi!:)
2012. dec. 14. 23:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Előttem szoló nagy hülyeséget ír! Az Apple termékei egy hard reset vagy egy restore után 90% ba meggyógyulnak. Kb az istlyebais ezt mondanâk h megprobàltad e.
2012. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De ha ők csinálják meg akkor az ő felelősségük ha elrontják.
2012. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 8


Nem gondolom, hogy egy prémium termék vásárlásakor a szakszervíz kötözködne, hogy "próbáltad-e ezt vagy azt". Nem azért vesz valaki 200e-ért Iphone 5-öt, hogy utána otthon basztassa. Ennyi erővel 40K-ért lehet venni tökéletes Iphone klónt és akkor azt lehet cseszegetni otthon ha elromlik.

2012. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!