Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenál szeretnék venni...

T-mobilenál szeretnék venni sony xperia s típusú mobiltelefont. Ugyebár 2.3as androiddal adják, lehet rá telepíteni 4. 0-ást? és a garancia nem vész el?

Figyelt kérdés
mert a tescoban a mobiltelefonos férfi azt mondta nekem ha szolgáltatónál veszem és frissítem akkor elvész a garancia.
2012. dec. 14. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Ha T-mobilnál veszed biztos megmarad rá garancia frisítés után.A tescós bácsi elvan tévedve :D
2012. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és abban tudnál segíteni hogy hol tudom megnézni hogy a tmobilenál megjelent-e már az ICS az xperia s-re ? :D akkor lehet hogy rám akarta sózni a kártyafüggetlen tescos telót :D
2012. dec. 14. 20:11
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

dehogy veszti el! ez egy baromság. (kivéve ha hekkeled, de egy szoftverfrissítés nem az).

biztos vagyok benne hogy van rá 4.0, ha 4.1 nincs is...

hazaviszed, feldugod a gépre, pc companion telepít, support zone, frissítés, 5 perc.

Sola-val ezzel kezdtem. Ettől nem tud ugrani a gari, mert gyári progit teszel rá.


A másik: nekem x10 mini pro-m van, bootloadert nyitottam, custom kernel+rom, majd visszacsináltam mindent és vittem gariba... senki nem tudta meg... túl okos a mobilosemberke...

2012. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megvettem :D semmi nem volt igaz amit mondott a tescos csávó alapból ICS-el küldték
2012. dec. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!